Acun Ilıcalı: Mesela Hollanda’dan Atina’ya geçip Survivor seçmeleri yaptıktan sonra Türkiye’ye dönebiliyorum

acun ilicali mesela hollandadan atinaya gecip survivor secmeleri yaptiktan sonra turkiyeye donebiliyorum cLSIEWAt

Medya patronu Acun Ilıcalı, kendisi hakkında merak edilenlerle ilgili olarak Hürriyet gazetesinden Hakan Gence‘nin sorularını yanıtladı.

Ilıcalı, “Acun olmayı nasıl anlatırsınız?” şeklindeki soruya “Dışarıdan duruş olarak çok normal gibi duruyorum, bana baktığında ‘Bu adam normal’ dersin ama derinlere indikçe tatlı bir deli görebilirsin, öyle bir yapım var” yanıtını verdi.

Bunun üzerine ise Gence, “Nedir delilikleriniz?” sorusunu yöneltti. Ilıcalı’nın buna yanıtı da şöyle oldu:

  • “Ekstrem bir insanım. Yaptığım seyahat programları bile aklı başında birinin yapacağı şeyler değil. Mesela Hollanda’da maç varken öğlen yemeğini burada yiyip, akşamüstü Hollanda’da maça gidip, gece Atina’ya geçip orada ‘Survivor’ seçmeleri yaptıktan sonra Türkiye’ye dönebiliyorum. Bu hız herhalde çok sağlıklı birinin kaldırabileceği bir şey değil.”

Ilıcalı, “Böyle hızlı bir hayatın içinde ne kadar özgür hissediyorsunuz?” sorusu üzerine de “Dünyanın sayılı hızlı yaşayanlarından biri olabilirim. Ama kendi eğlence dünyamı bu hayatın içine entegre ettim. O yüzden bu aşırı telaşın içinde mutlaka yapılması gereken hobilerim oluyor” ifadesini kullandı.