Alessandra Ambrosio ve sevgilisi birbirini öpücüklere boğdu

alessandra ambrosio ve sevgilisi birbirini opucuklere bogdu auld1s8u
6098faefadcdeb2c84dd9ac4

Pandemiden en az etkilenen kişilerden biri de ünlü model Alessandra Ambrosio oldu. Victoria’s Secret’ın eski modellerinden Ambrosio, 2020’nin ilk aylarından itibaren hemen hemen her gününü tatil yerlerinde değerlendiriyor.

6098fb8dadcdeb2c84dd9aca

Hemen hemen her gün Miami’de bulunan evinin yakınındaki plajda görüntülenen Ambrosio, bu kez rotayı Malibu’ya çevirdi. Brezilyalı model, Malibu tatiline hız kesmeden devam ediyor.

6098fb7cadcdeb2c84dd9ac8

ÖPMEYE DOYAMADI

Arkadaşlarıyla sahilde voleybol oynayarak Anneler Günü’nü kutlayan ünlü modele erkek arkadaşı Richard Lee de eşlik etti. Buldukları her fırsatta birbirlerini öpen sevgililer, etraftaki meraklı bakışlara aldırmadı. Fit görüntüsüyle dikkat çeken iki çocuk annesi ünlü model, güzelliğiyle herkesi kendine hayran bıraktı

6098fb69adcdeb2c84dd9ac6

Alessandra Ambrosio, 10 yıldır nişanlı kaldığı, iki çocuğunun babası Jamie Mazur’dan geçtiğimiz yıl ağustos ayında ayrılmış, ardından ünlü bir moda markasının sahibi Nicolo Oddi ile aşk yaşamaya başlamıştı.

6098ffd8adcdeb2c84dd9af2

AİLEYE BİLE GİRMİŞTİ

Alessandra Ambrosio, bir yılı aşkın süre Nicolo Oddi ile birlikte oldu. Hatta Oddi, Ambrosio’nun memleketi Brezilya’ya geçirdiği tatillerinde de ona eşlik ediyordu. Ünlü modelin iki çocuğuyla da arası iyiydi. Fakat, Ambrosio ve Oddi bir süre önce sessiz sedasız ayrıldı.

60990051adcdeb2c84dd9af7

SAÇLARA BİR ÖPÜCÜK

Top model Alessandra Ambrosio’nun, bir süredir birlikte olduğu Nicolo Oddi’den ayrılıp yeni bir aşka yelken açtığı ileri sürülüyordu. 39 yaşındaki iki çocuk annesi Ambrosio, bu konudaki sessizliğini sürdürdü. Ancak önceki gece yeni sevgilisi Richard Lee, eski nişanlısından dünyaya gelen oğlu Noah ve bir grup arkadaşıyla çıktığı yemekte bu aşk da gözler önüne serildi.

60990093adcdeb2c84dd9afb

KORUYUCU TAVIRLAR SERGİLEDİ

Ambrosio ve Lee, Brentwood’da bir restoranda akşam yemeği yedi. Bu sırada onlara bir grup arkadaşları da eşlik etti. Ambrosio, sevgilisi Lee ve oğlu Noah yemeğin ardından restorandan çıktı. Karşıya geçmek için beklerken; Lee sevgilisi Ambrosio ile oğlunu gelen arabalara karşı koluyla onları geride tutarak uyardı. Sonra çift, gecenin karanlığında araçlarına doğru ilerledi.

60990003adcdeb2c84dd9af4

MODELLİĞİN YANINA TASARIMCILIĞI DA EKLEDİ

Victoria’s Secret meleği olarak adını duyuran Ambrosio, geçen yılın neredeyse yarısını memleketi Brezilya’da Florinapolis kentinde görüntülendi. Modelliğe tasarımcılığı da ekleyen Ambrosio, bu süre içinde kendi plaj giyimi koleksiyonu için katalog çekimleri yaptı. Ona başka meslektaşları da eşlik etti. Bir yandan anne- babası ve ailesinin geri kalanıyla hasret gideren Alessandra Ambrosio, bir yandan da kendi imzasını taşıyan plaj giyimi koleksiyonunun tanıtımı için meslektaşlarıyla kamera karşısına geçti.

6098fbc5adcdeb2c84dd9ace

FOTOĞRAFLAR: BACKGRID USA