Elon Musk ne zaman açıklama yapacak? Saturday Night Live ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

elon musk ne zaman aciklama yapacak saturday night live ne zaman saat kacta hangi kanalda ygvby1YS
6095165186b2471f34113b97

Tesla CEO’su milyarder iş adamı Elon Musk kripto paralara verdiği destek ile adından söz ettiriyor. Twitter üzerinden Dogecoin ile ilgili attığı tweetler bu kripto para biriminin son dönemde hızla yükselmesinde etkili olmuştu. Saturday Night Live adlı popüler talk show programında sunuculuk yapmaya hazırlanan Elon Musk attığı twwetle hem programa hem de Dogecoin’e gönderme yapmıştı. Binlerce kripto para takipçisi şimdilerde Saturday Night Live ne zaman sorusuna yanıt aramaya devam ediyor. Peki Saturday Night Live TSİ ile ne zaman saat kaçta?

60962f7f5542832f1cc76dbb

SATURDAY NİGT LİVE NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

Dogecoin takipçilerinin gözü kulağı Elon Musk’ın 8 Mayıs Cumartesi gecesi katılacağı Saturday Night Life şovda ne söyleyeceğinde. Nbc TV’de yayınlanacak programın saatleri kıtalara göre farklı zaman dilimlerinde yayınlanıyor. Program TSİ 18.30’da Nbc TV’de takip edilebilecek.

60962f7f5542832f1cc76dbd

ABD’de her hafta farklı sanatçıların sunucusu olduğu SNL’in bu haftaki sunucusu Tesla’nın CEO’su Elon Musk olacak.

SNL’in program öncesi paylaştığı kısa videolarda sunucu olan Musk ve sanatçı konuk Miley Cyrus’un şakalaştığı anlar gösterildi.

Musk, sunucu olacağına dair hatırlatma içeren bir tweet de paylaştı. Musk, tweette daha önce bahsettiği kripto para birimi Dogecoin’e gönderme yaptı.