Ünlü isimlerden ‘Anneler Günü’ mesajları

unlu isimlerden anneler gunu mesajlari lTPhJqiZ

Özlem Yıldız, Seçkin Piriler, Berfu Yenenler, Seda Bakan, Tülin Şahin, Ebru Destan ve Seda Üren gibi ünlü isimler de Anneler Günü’nü milliyet.com.tr için çektikleri videolarla kutladı.

ÖZLEM YILDIZ

“Her şeyden önce karşılıksız, saf, sevgi, gözlerindeki mutluluk, dokunurken hissettiğin tarifsiz gurur, kendinden sakınmak. Varlığınla can bulan, cana her fedakarlığı yapacak bağlılık, yaradanın bahşettiği en kutsal görev. Anne olan, olamayan, olmak isteyen, ruhu, vicdanı anne hisseden tüm kadınların günü kutlu olsun.”

SEÇKİN PİRİLER

“Anne olunca anladım. Sabrı, güçlü olmayı, içimdeki çocuk sevgisini, anne ve çocuk arasındaki inanılmaz güçlü bağları, karşılıksız sevginin ne olduğunu, kendi annemi, sürekli mükemmel bir anne olmaya çalışmayı, gelecek kaygısını, korkuyu ve annelerin hakkının asla ödenemeyecek olduğunu anne olunca anladım. Herkesin Anneler Günü’nü kutluyorum.”

BERFU YENENLER

“Bu Anneler Günü’ne ben de iki erkek çocuk annesi olarak giriyorum. Gerçekten annem ‘anne olunca anlarsın’ derdi ama hakikaten öyleymiş. Anne olunca anladım ben de çoğu şeyi… O yüzden kendini anne hisseden herkesin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum.”

SEDA BAKAN

“Anne olunca anladım ki tek elle birçok işi başarabilirmişim.”

TÜLİN ŞAHİN

“Bir anne olarak, ikinci Anneler Günü’mü kutlayan biri olarak, herkesin Anneler Günü’nü kutlamak istiyorum. Tüm annelerimizi sevgiyle, saygıyla kucaklıyorum; ellerinden öpüyorum. Ve şunun da altını çizmek istiyorum: Unutmayalım ki her kadın zaten bir anne.

EBRU DESTAN

“İster doğmuş olsun, ister doğmamış olsun, kalbinde, yüreğinde fazlasıyla vicdan, merhamet ve çocuk sevgisi olan bütün hemcinslerimin Anneler Günü’nü kutlarım, büyüklerimin ellerinden öperim. İnşallah seneye bu hastalıklar bitsin de şöyle sokaklarda özgürce bugünümüzü kutlayalım. Çok sevgiler.”

SEDA ÜREN

“Merhabalar ben de bir anne olarak Anneler Günü’nüzü en içten dileklerimle kutluyorum. Benim gibi annesi hayatta olmayanlara Allah’tan rahmet diliyorum. Anneler Günü’nüz kutlu olsun.”