Think Tech Bilişim Kampı, 16-17 Ocak’ta

think tech bilisim kampi 16 17 ocakta Xwwie1T7

Anbean ve Yazılımcı Kariyer Platformu Coderspace’in bu sene 5.sini düzenleyeceği Think Tech Bilişim Kampı, Türkiye’nin çeşitli üniversitelerinden seçilmiş bilişim teknolojisine ilgi duyan öğrencilerle, teknoloji/bilişim sektörünün en iyi şirketlerini aynı platformda buluşturmayı hedefleyen interaktif bir etkinlik olarak tanımlanıyor.

Geçtiğimiz senelerde fiziksel olarak gerçekleşen ve büyük ilgi gören etkinlik bu sene pandemi koşulları sebebiyle 16-17 Ocak 2021 tarihlerinde, çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek. Etkinliğin katılımcıları arasında Arçelik, DefineX, FORD OTOSAN, Garanti BBVA Teknoloji, Intertech, Türkiye İş Bankası, Migros, Şişecam, Türk Telekom, TUSAŞ, Yapı Kredi Teknoloji ve Şişecam gibi önemli isimler yer alıyor.

63a843d58248f3068a0001bef2be3a87d2d03f7e

Sektörün önde gelen şirketlerinin katılımı ile gerçekleşecek olan Think Tech Bilişim Kampı, kariyerlerine yön vermek isteyen, yeteneklerini bilgi teknolojisinde nasıl kullanacağını merak eden ve bu alanda yoğunlaşmış şirketleri yakından tanımak isteyen 3. ve 4. sınıf öğrencilerine ve yeni mezunlara iki günlük heyecanlı bir deneyim fırsatı sunuyor. Etkinlik hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayarabilirsiniz.